service-17-3.jpg
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalnie zapakowana
service-18-3.jpg
ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
801 009 509 | +48 95 7377771
service-19-3.jpg
SYSTEM RABATOWY
Dla stałych klientów
service-20-3.jpg
CERTYFIKATY
Gwarancja najwyższej jakości

Listwa Zewnętrzna ALMS5

29,70 zł / mb

Listwa Zewnętrzna ALMS5 nie tylko zdobi ściany budynku, ale ma również aspekt praktyczny, a mianowicie: chroni przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi.

Wszystkie elementy pokryte są piaskiem kwarcowym.

Powyższa cena dotyczy 1 metra.

Nasze profile sprzedawane są w odcinkach 2 metrowych.

Oblicz wysokość raty

Profil Zewnętrzny ALMS7
Profil Zewnętrzny ALMS7

Listwa Zewnętrzna ALMS5 nie tylko zdobi ściany budynku, ale ma również aspekt praktyczny, a mianowicie: chroni przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Opady deszczu, opady śniegu, bezpośrednie światło słoneczne, zmiany temperatury w otoczeniu, kurz, silny wiatr - wszystko to może mieć negatywny wpływ na zewnętrzną część domu. Dlatego nasz zespół do dekorowania elewacji wybiera niezawodne i wysokiej jakości materiały.

 Główne cechy listew elewacyjnych Almstad:

banner_iko_obr-min.jpg

Listwa zewnętrzna ALMS5 - listwa do fasady

Listwa Zewnętrzna ALMS5 wykonana ze styropianu z powłoką z żywicy syntetycznej jest odporna na zużycie, jędrna i jednocześnie estetycznie piękna. Takie elementy można łatwo dostosować do różnych stylów architektonicznych. Fasada Almstad nie tylko spełnia wszystkie praktyczne funkcje związane z ochroną elewacji, ale także podkreśla indywidualność i niepowtarzalność budynku. Często Stuck jest stosowany w naprawach i pracach renowacyjnych na elewacjach budynków miejskich.

   

Opis

Wymiar
11 x 3,1 cm
Długość
200 cm