service-17-3.jpg
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalnie zapakowana
service-18-3.jpg
ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
801 009 509 | +48 95 7377771
service-19-3.jpg
SYSTEM RABATOWY
Dla stałych klientów
service-20-3.jpg
CERTYFIKATY
Gwarancja najwyższej jakości

Profil Zewnętrzny ALMS24

39,67 zł / mb

Profil zewnętrzny ALMS24 stosowany jest na zewnątrz budynku do tynkowania i instalowany na dowolnej elewacji domu, może to być cement, gips lub wapno, a także istniejące powłoki dyspersyjne.

Wszystkie elementy pokryte są piaskiem kwarcowym.

Powyższa cena dotyczy 1 metra.

Nasze profile sprzedawane są w odcinkach o długości 2 metrów .

Ilość metrów:

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.

Oblicz wysokość raty

Listwa Zewnętrzna ALMS12
Listwa Zewnętrzna ALMS12
Listwa ścienna ALMW1
Listwa ścienna ALMW1

Profil zewnętrzny ALMS24 stosowany jest na zewnątrz budynku do tynkowania i instalowany na dowolnej elewacji domu, może to być cement, gips lub wapno, a także istniejące powłoki dyspersyjne. Dekoracja fasady wykonana z twardego styropianu EPS200 ze wzmocnioną powłoką to nowe rozwiązanie technologiczne do indywidualnego projektu Twojego obiektu. Stopień ochrony wynoszący 2-4 mm sprawia, że ​​powierzchnia produktu tak mocna jak kamień chroni nas przed promieniami UV.

 Główne cechy listew elewacyjnych Almstad:

banner_iko_obr-min.jpg

Profil zewnętrzny ALMS24 - profil

Profil zewnętrzny ALMS24 nadaje Twojemu domowi oryginalny projekt architektoniczny. Styropian ALMS24 z syntetycznym piaskiem kwarcowym jest nowoczesnym materiałem do każdego rodzaju wykończenia elewacji. Szybka produkcja, łatwa instalacja, wysoka odporność na warunki atmosferyczne, piękny wygląd i niepowtarzalne wzory - to cechy charakterystyczne dla Almstad Fassadenstuck. Po przeniesieniu zewnętrznych elementów dekoracji elewacji na nowy poziom, zalecamy ocenę najwyższej jakości i różnorodności elementów elewacji.

   

1000 Przedmioty

Opis

Wymiar
14,2 x 5,7 cm
Długość
200 cm