service-17-3.jpg
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalnie zapakowana
service-18-3.jpg
ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
801 009 509 | +48 95 7377771
service-19-3.jpg
SYSTEM RABATOWY
Dla stałych klientów
service-20-3.jpg
CERTYFIKATY
Gwarancja najwyższej jakości

Profil Zewnętrzny ALMS24

39,67 zł / mb

Profil zewnętrzny ALMS24 stosowany jest na zewnątrz budynku do tynkowania i instalowany na dowolnej elewacji domu, może to być cement, gips lub wapno, a także istniejące powłoki dyspersyjne.

Wszystkie elementy pokryte są piaskiem kwarcowym.

Powyższa cena dotyczy 1 metra.

Nasze profile sprzedawane są w odcinkach o długości 2 metrów .

Oblicz wysokość raty

Listwa Zewnętrzna ALMS12
Listwa Zewnętrzna ALMS12
Listwa ścienna ALMW1
Listwa ścienna ALMW1

Profil zewnętrzny ALMS24 stosowany jest na zewnątrz budynku do tynkowania i instalowany na dowolnej elewacji domu, może to być cement, gips lub wapno, a także istniejące powłoki dyspersyjne. Dekoracja fasady wykonana z twardego styropianu EPS200 ze wzmocnioną powłoką to nowe rozwiązanie technologiczne do indywidualnego projektu Twojego obiektu. Stopień ochrony wynoszący 2-4 mm sprawia, że ​​powierzchnia produktu tak mocna jak kamień chroni nas przed promieniami UV.

 Główne cechy listew elewacyjnych Almstad:

banner_iko_obr-min.jpg

Profil zewnętrzny ALMS24 - profil

Profil zewnętrzny ALMS24 nadaje Twojemu domowi oryginalny projekt architektoniczny. Styropian ALMS24 z syntetycznym piaskiem kwarcowym jest nowoczesnym materiałem do każdego rodzaju wykończenia elewacji. Szybka produkcja, łatwa instalacja, wysoka odporność na warunki atmosferyczne, piękny wygląd i niepowtarzalne wzory - to cechy charakterystyczne dla Almstad Fassadenstuck. Po przeniesieniu zewnętrznych elementów dekoracji elewacji na nowy poziom, zalecamy ocenę najwyższej jakości i różnorodności elementów elewacji.

   

Opis

Wymiar
14,2 x 5,7 cm
Długość
200 cm