service-17-3.jpg
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalnie zapakowana
service-18-3.jpg
ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
801 009 509 | +48 95 7377771
service-19-3.jpg
SYSTEM RABATOWY
Dla stałych klientów
service-20-3.jpg
CERTYFIKATY
Gwarancja najwyższej jakości


regulamin sklepu internetowego

Beton w służbie ogrodu

Beton w służbie ogrodu

Ogrody i przestrzenie przydomowe to miejsca, które urządzane są na wiele sposobów. Styl, w jakim jest to zrobione, zależy zazwyczaj od upodobań właścicieli, a czasem zdarza się, że jest wymuszony wymaganiami, jakie muszą być spełnione. Każdy dąży do tego, aby mieć unikalne otoczenie swojego domu czy innego budynku, ale wiele praktycznych rozwiązań  można uzyskać dzięki betonowi architektonicznemu.

Na rynku działają firmy, takie jak choćby Libet, które oferują szeroki asortyment wyrobów betonowych, od kostki brukowej, przez ogrodzenia, aż po rzeźby i figury ogrodowe. Nowoczesny beton ogrodowy to materiał, który nijak się ma do szarego i nietrakcyjnego betonu, jaki wciąż króluje w polskiej przestrzeni publicznej. Można z niego wykonać wiele świetnie wyglądających produktów, które ozdobią każdy ogród, będąc przy tym niezwykle praktycznymi.

Kostka, brukowa obrzeża i palisady

Te elementy galanterii betonowej to podstawa. Są one niezbędne w każdym ogrodzie. W ofercie firmy Libet znajduje się wiele serii, dzięki którym ogród będzie piękny i niepowtarzalny. Libet Decco Elegante to seria modernistyczna, Libet Decco Aspero charakteryzuje się ciekawą teksturą, a z kolei Libet Decco Antico to seria przeznaczona dla miłośników stylu rustykalnego i postarzanego.

Beton architektoniczny i meble

W każdym ogrodzie niezbędna jest mała architektura. A gdy będzie wykonana z betonu, nie tylko będzie bardziej odporna na zniszczenia, ale będzie równie piękna jak drewno. Wśród produktów Libet znajdują się takie, których przeznaczenie jest z góry określone, jak również takie, które można wykorzystać na wiele sposobów. Elementy takie jak bloki Piastra mogą być albo miejscem do siedzenia, albo stanowić stół do posiłków.

Warto zadbać, aby w ogrodzie znalazło się miejsce na oryginalne ozdoby. Plastry miodu, sześciany, kule czy donice firmy Libet będą świetnym uzupełnieniem zieleni i skomponują się idealnie z wieloma stylami architektonicznymi.

Ogrodowy basen

Basen to coraz częściej spotykany element w polskich ogrodach. Ich funkcjonalność na pewno podniesie wykończenie materiałem takim jak gres. Różnorodne kształty i kolory oraz najważniejsza cecha gresu, jaką jest trwałość, nadadzą basenom ciekawego wyglądu i wpłyną pozytywnie na doznania z jego używania oraz żywotność całego urządzenia.

Ogrodzenie z betonu

Bezpieczeństwo i komfort psychiczny domowników zapewni dobre ogrodzenie posesji. Je również można wykonać z betonu bez obawy, że będzie nieładne czy toporne. Kompletne systemy ogrodzeniowe Libet takie jak Libet Completto czy Split sprawdzą się w każdym przypadku. Wraz z nimi można zastosować liczne linie kostek brukowych i innych elementów. Systemy ogrodzeniowe znajdują też zastosowanie do wyznaczania stref wewnątrz posesji i dzielenia je na mniejsze obszary o różnym przeznaczeniu.

Decydując się na produkty jednej firmy można liczyć na spójność nie tylko wewnątrz danych linii produktowych, ale również komplementarność pomiędzy poszczególnymi systemami o różnym przeznaczeniu.

Zostaw komentarz