service-17-3.jpg
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalnie zapakowana
service-18-3.jpg
ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
801 009 509 | +48 95 7377771
service-19-3.jpg
SYSTEM RABATOWY
Dla stałych klientów
service-20-3.jpg
CERTYFIKATY
Gwarancja najwyższej jakości


regulamin sklepu internetowego

Lista produktów marki Weber

Impregnat weber.tec 773 - transparentny

Cena 363,49 zł

Środek impregnujący weber.tec 773 to przezroczysty i hydrofobowy preparat na bazie siloksanu. Służy do zabezpieczenia elewacji i innych konstrukcji przed wnikaniem wody i będącym tego skutkiem powstawaniem plam, wykwitów oraz rozrostem mchów czy glonów..

Klej dedykowany do płyt Archi Light - weber.xerm 855

Cena 57,21 zł

Zaprawa weber.xerm 855 to wysokoelastyczna, cienko- i średniowarstwowa zaprawa klejąca do płytek ceramicznych do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Nadaje się do budownictwa mieszkaniowego oraz obiektów użytkowych, w tym również na podłoża o zwiększonym obciążeniu.

Masa uszczelniająca weber.fug 881

Cena 53,90 zł

Jednoskładnikowa masa silikonowa weber.fug 881 (Plastikol FDN) jest gotową do zastosowania, elastyczną masą uszczelniającą przeznaczoną do wypełniania i uszczelniania szczelin dylatacyjnych i spoin.

Preparat gruntujący weber.prim kwarc

Cena 97,31 zł

Preparat gruntujący z piaskiem na gładkie i szczelne podłoża. Tworzy warstwę kontaktową pomiędzy podłożem a nową warstwą zaprawy. Po wyschnięciu, piasek zawarty w preparacie tworzy szorstką powierzchnię polepszając przyczepność nowych warstw. Żół†a barwa preparatu pozwala odróżnić miejsca zagruntowane od niezagruntowanych. Odporny jest na alkalia. Nadaje...

Preparat gruntujący weber.prim start

Cena 33,53 zł

Preparat weber.prim start służy do gruntowania podłoży przed zastosowaniem podkładów podłogowych, klejów, tynków oraz przed malowaniem czy tapetowaniem. Redukuje chłonność oraz zwiększa przyczepność innych materiałów, w tym zapraw.