service-17-3.jpg
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalnie zapakowana
service-18-3.jpg
ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
801 009 509 | +48 95 7377771
service-19-3.jpg
SYSTEM RABATOWY
Dla stałych klientów
service-20-3.jpg
CERTYFIKATY
Gwarancja najwyższej jakości


regulamin sklepu internetowego

Almstad Group to klucz do sukcesu Twojej firmy

Jeśli jesteś producentem wyjątkowych materiałów wykończeniowych, przedmiotów dekoracyjnych, lub stosujesz unikalne rozwiązania, których efektem są najwyższej jakości produkty, dołącz do Almstad Group. 

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli małych manufaktur, firm tworzących unikalne, autorskie produkty wysokiej jakości, oraz stosujących nowatorskie rozwiązania. 

Jeśli masz problem z efektywną sprzedażą, rozwiązaniem jest Almstad Group. Dzięki nam uzyskasz dostęp do wyjątkowego kanału dystrybucji stworzonego przez naszą markę. Poprzez naszą sieć handlową (sprzedaż bezpośrednia, progresywny e-marketing), dotrzesz do setek nowych klientów na terenie całej Unii Europejskiej oraz zyskasz fachowe wsparcie handlowe i logistyczne.

Nie posiadasz swojego punktu sprzedaży? Nie wiesz, w jaki sposób powiększyć grono klientów, lub najzwyczajniej nie masz czasu by zająć się sprzedażą, kwestią logistyki czy negocjacjami handlowymi?

Dołącz do Almstad Group

Jesteśmy obecni w Polsce, Francji, Anglii, Hiszpanii i w Niemczech, a nasza ekspansja wciąż rozszerza się o kolejne kraje. Posiadamy szerokie grono odbiorców i partnerów handlowych, dzięki czemu Twoje produkty od razu trafią na wszystkie te rynki. 

W Twoich rękach pozostawimy decyzję dotyczącą modelu współpracy i promocji własnych produktów. Do wyboru masz wiele opcji, zawartych w trzech prostych pakietach: Classic, Prestige, Complex. Na bazie wieloletniego doświadczenia i szanując politykę cenową Twojej firmy, stworzyliśmy je tak, by nasza współpraca i rozliczenie odbywały się na podstawie przejrzystych modeli: Stałego miesięcznego abonamentu oraz uczciwej prowizji od sprzedaży. 

Więcej informacji na temat współpracy z Almstad Group udzieli Ci nasz specjalista. Po prostu napisz, lub zadzwoń do nas:

e- mail: almstad@almstad.com

tel. +48 ( 95 ) 7 37 77 71

Dołącz do Almstad już dziś i zamień swoją pasję w międzynarodowy sukces!