service-17-3.jpg
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalnie zapakowana
service-18-3.jpg
ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
801 009 509 | +48 95 7377771
service-19-3.jpg
SYSTEM RABATOWY
Dla stałych klientów
service-20-3.jpg
CERTYFIKATY
Gwarancja najwyższej jakości


regulamin sklepu internetowego

W Almstad Group specjalizujemy się w kompleksowym przygotowaniu oraz zaopatrzeniu głównie zagranicznych inwestycji budowlanych - wykończeniem domów i mieszkań prywatnych, hoteli, sklepów, biur, obiektów użyteczności publicznej, a także w aranżacji ogrodów. 

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wielu wiodących światowych marek, a dzięki współpracy wyłącznie z producentami zapewniamy najniższe ceny, najszybsze dostawy i najwyższą jakość produktów.

 

Gwarantujemy:

Fachowe doradztwo

Z każdym klientem dzielimy się naszą szeroką wiedzą z zakresu budownictwa i wykańczania wnętrz. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania techniczne i materiałowe. Tworzymy projekty i wizualizacje wg pomysłu Klienta. 


Kompleksowe zaopatrzenie

Dostarczamy wszelkiego rodzaju materiały budowlane i wykończeniowe. 

- materiały ogólnobudowlane

- materiały elektryczne

- materiały instalacyjne ( hydrauliczne, klimatyzacyjne, wod-kan i inne )

- materiały wykończeniowe 

- oświetlenie klasy PREMIUM

- architekturę ogrodową

- inne wg potrzeb


Najniższe ceny

Dzięki długoletniej współpracy z najlepszymi producentami materiałów budowlanych i wykończeniowych, możemy zaproponować produkty dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie materiały dostarczamy z Polski, dzięki czemu Klient nie płaci podatku VAT. 

Po akceptacji stworzonego przez nas kosztorysu, wystawiamy fakturę pro-formę i organizujemy transport do miejsca inwestycji.


Profesjonalną logistykę

Przykładamy najwyższą wagę do profesjonalnej organizacji procesów logistycznych. Wszystkie materiały doskonale zabezpieczamy do transportu i dostarczamy pod wskazany przez Klienta adres. Zawsze dbamy o sprawną, terminową i fachową realizację powierzonych nam zadań. 


Monitoring inwestycji

Prowadzimy naszych klientów przez każdy etap inwestycji – przedstawiamy postępy z prowadzonych prac, co pozwala na bieżąco śledzić zmiany oraz dokonać modyfikacji w razie potrzeby.

 

Więcej informacji na temat kompleksowej obsługi inwestycji przez Almstad Group udzieli Ci nasz specjalista. Po prostu napisz lub zadzwoń do nas:

e- mail: almstad@almstad.com

tel. 801 009 509

Almstad – zaufaj profesjonalistom!