service-17-3.jpg
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalnie zapakowana
service-18-3.jpg
ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
801 009 509 | +48 95 7377771
service-19-3.jpg
SYSTEM RABATOWY
Dla stałych klientów
service-20-3.jpg
CERTYFIKATY
Gwarancja najwyższej jakości


regulamin sklepu internetowego

ALMSTAD - tworzymy rozwiązania

Almstad Group - kim jesteśmy

Grupa Almstad stworzona została z myślą o wprowadzaniu do Państwa domu unikalnych artykułów wyposażenia wnętrz oraz innowacyjnych technologii, ułatwiających codzienne życie. 

Dzięki nam w jednym miejscu znaleźć możecie Państwo wszystko to, co sprawi, iż nowe trendy będą w zasięgu ręki a technologie jutra dostępne już dziś. 

Almstad tworzą inżynierowie i projektanci, dbający o najwyższe standardy jakościowe oferowanych produktów, jak również energiczni i kreatywni reprezentanci handlowi, którzy zapewnią Państwu profesjonalne wsparcie oraz pomogą w wyborze właściwego produktu. 

Jesteśmy przekonani, iż w dobie tak szybkiego postępu technologicznego Almstad będzie dla Państwa marką, która oferuje dziś to, czego inni poszukiwać będą jutro.

Beton Architektoniczny

Beton architektoniczny jest pasją Almstad, którą od lat dzielimy się z naszymi Klientami. Ten niezwykły, surowy w swojej prostocie materiał cechuje niezliczona możliwość tworzenia produktów o wyjątkowych fakturach, zaskakujących kształtach i kolorach.

Uwielbiany przez architektów wnętrz, doceniany po kątem wizualnym i praktycznym przez jego użytkowników, beton daje olbrzymie możliwości aranżacji przestrzeni na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Betonowa rewolucja Almstad Group – najlżejszy beton architektoniczny na rynku!

Specjalnie dla Ciebie wraz z firmą Prod-Bet i WEBER by Saint Gobain, przekształcamy znany od wieków materiał w wyjątkowe elementy dekoracyjne, wykorzystując najnowsze technologie i doświadczenie specjalistów. Nasza wieloletnia praca z betonem i zaawansowany rozwój procesu technologicznego zaowocowały opracowaniem innowacyjnej technologii opartej na strukturze GRC. Pozwala ona na produkcję płyt eleganckich i znacznie lżejszych od tradycyjnych. Wszystkie nasze produkty bazujące na Leca Keramzyt dostępne są w kilku kolorach, różnym poziomie gładkości, wyeksponowaniu naturalnej struktury betonu, oraz stopniowalnej ilości dekoracyjnych wżerów. Beton architektoniczny oferowany przez Almstad tworzony jest ściśle według normy PN-EN 14992+A1/2012, która określa warunki produkcji takich tworzyw. Spełnia on również wszystkie wymogi wytrzymałościowe. 

Nie korzystamy z takich substytutów jak gips czy też inne chemiczne dodatki. Wykorzystanie wyłącznie najwyższej jakości materiałów, znacząco wpływa na walory wizualne jak i wytrzymałość materiału.

Nasza Idea

Od początku naszej przygody z betonem przyświeca nam idea nieograniczonych możliwości pracy z tym materiałem oraz produkcji w zgodzie z naturą. Wciąż dążymy do doskonałości - od etapu projektu, który często dostosowany jest pod specyficzne wymagania naszych klientów, aż po wykończenie widoczne w każdym detalu.

Dzięki zastąpieniu włókna szklanego naturalnymi wiązadłami oraz poprzez całkowite wyeliminowanie polipropylenów, stworzyliśmy wyjątkowy i unikalny produkt przyjazny środowisku i w pełni ekologiczny. Zastosowanie naturalnych materiałów  najwyższej jakości, keramzytu Leca oraz wyeliminowanie innych chemicznych substancji w produkcji, tworzy produkty oddychające, bezpieczne dla alergików, dzieci i zwierząt.

Nie tylko płyty z betonu architektonicznego

Oprócz lekkich płyt betonowych Archi Light i innowacyjnej kolekcji Archi Light ECO, zamówisz u nas doskonałej jakości płytki ścienne 3D, płyty tarasowe, płyty a’la trawertyn, schody, oryginalne ogrodzenia, ekskluzywne kostki tarasowe oraz wyjątkowe meble i donice. W ofercie posiadamy także wszystkie niezbędne produkty dedykowane do montażu i pielęgnacji płyt z betonu architektonicznego. 

Dział Koncepcji

Ten dedykowany zespól pracowników powstał z myślą o tych klientach, którzy chcą mieć w swoim otoczeniu coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Poświęcony jest produktom, które wykonywane są na specjalne zamówienie. Ich bazą jest płyta kwadratowa Archi Light o wymiarach 30x30cm.

Twój pomysł - nasza realizacja

Wyobraź sobie płyty, które będą zdobiły Twoje wnętrze domu, mieszkania, biurowca czy loftu. Wyobraźnia zaczyna podsuwać mnóstwo wzorów, motywów, detali. W ten sposób rodzą się pomysły - weź kartkę papieru, naszkicuj swój pomysł, zeskanuj projekt i wyślij na naszą skrzynkę mailową. Projektanci przeprowadzą analizę funkcjonalności Twojego projektu i po stworzeniu prezentacji odezwą się do Ciebie. Co możemy stworzyć? To co chcesz!

Gwarancja jakości

Kierujemy się zasadą, iż produkt tworzy jakość, dlatego nie tylko w czasie produkcji ale również na etapie obsługi klienta dbamy o najwyższe standardy. Podczas całego procesu, każda płyta jest kontrolowana pod kątem jakości oraz oczekiwań klienta. Pomagamy w wyborze optymalnego rozwiązania, polecamy konkretne produkty, odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące ich specyfiki, sposobu montażu czy konserwacji. Na życzenie naszych odbiorców tworzymy indywidualne projekty, dopasowane do specyficznych wymagań, w tym również wizualizacje 3D.

Idealnie zabezpieczenie w transporcie

Dbając o każdy szczegół, wszystkie płyty profesjonalnie zabezpieczamy przed uszkodzeniem podczas transportu do odbiorców. Płyty zawsze są proste - świadczy o tym całkowity brak reklamacji. Każda przesyłka dostarczana jest w specjalnie przygotowanych skrzyniach, z pełnym zapleczem merytorycznym (m. in. instrukcja montażu i przygotowania podłoża).


Współpracuj z nami

Zrealizuj projekt z naszą ekipą montażową

W Almstad dysponujemy również wyspecjalizowaną grupą montażową, która na życzenie jest gotowa zrealizować projekt, układając płyty z zachowaniem najwyższych standardów wykończenia. Dzięki tej usłudze, jako jedyni w kraju dajemy aż 10 lat gwarancji.

Sprzedawaj z Almstad Group

Almstad Group to również klucz do sukcesu Państwa firmy. Naszą misją jest współpraca z producentami wyjątkowych materiałów wykończeniowych, którzy w swoich manufakturach wypracowali unikalne rozwiązania, czego efektem są nietuzinkowe, luksusowe produkty dla wymagających klientów. Więcej w zakładce współpraca.

Zapraszamy także do lektury naszego bloga, gdzie na bieżąco publikujemy materiały obfitujące w ciekawe betonowe i architektoniczne inspiracje oraz praktyczne porady.