service-17-3.jpg
Bezpieczna wysyłka
Profesjonalnie zapakowana
service-18-3.jpg
ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE
801 009 509 | +48 95 7377771
service-19-3.jpg
SYSTEM RABATOWY
Dla stałych klientów
service-20-3.jpg
CERTYFIKATY
Gwarancja najwyższej jakości


regulamin sklepu internetowego

ALMSTAD COMPLEX

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, oraz w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, stworzyliśmy usługę Almstad Complex, dzięki której wykonamy projekt Twojej inwestycji z uwzględnieniem produktów z oferty Almstad. Nasi specjaliści z Działu Obsługi Klienta pomogą w procesie zakupów a grupa terenowa wykona usługę montażu bezpośrednio w miejscu inwestycji, dbając by ostatecznie całe zamówienie zrealizowane zostało dokładnie wg Państwa oczekiwań.

 

 
Zaprojektuj z ALMSTAD

Projekt może być stworzony w formie graficznej (2D lub 3D), lub jako wizualizacja na podstawie przesłanych do nas zdjęć. 
Przesłane projekty zawsze zawierać więc będą:

- zdjęcie lub projekt graficzny uwzględniające finalny widok ścian, elementów w formacie JPG lub PDF
- dwa warianty kolorystyczne oraz opcje układu płyt by łatwiej było podjąć decyzję o ostatecznej formie projektu i zamówienia
- gotowe zestawienie ilościowe produktów użytych w projekcie
- ofertę cenową uwzględniającą materiały niezbędne do realizacji projektu wraz z rabatami przy wyborze opcji Complex
- szacowany termin realizacji zlecenia dla każdej z opcji zakupu

Zachęcamy zatem do przesłania nam wstępnego szkicu projektu w dowolnej formie elektronicznej (np. CAD, PDF, JPG, PNG, skan rysunku na kartce). Zweryfikujemy zastosowane rozwiązania, optymalnie dopasujemy najwyższej jakości materiały a gotowy projekt lub wizualizację odeślemy do akceptacji.

Kup w ALMSTAD

Samodzielnie na stronie naszego sklepu, lub za pośrednictwem Call Center dokonaj zakupu materiałów wskazanych w otrzymanym przez nas projekcie i ustal optymalny termin montażu.

Zrealizuj projekt z naszą ekipą montażową!

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż perfekcyjne ułożenie płyt z betonu architektonicznego to nie łatwe zadanie a sam zakup płyt to nie wszystko. Dlatego w Almstad Group tworzymy dla Państwa wszelkie rozwiązania. 

W ramach usługi Almstad Complex, nasza wyspecjalizowana grupa montażowa zrealizuje każdy, nawet najbardziej wymagający projekt, układając płyty z betonu architektonicznego z zachowaniem najwyższych standardów jakości i wykończenia. 

 

Co zyskujesz dzięki Almstad Complex?

- darmowy i indywidualny projekt inwestycji na bazie produktów Almstad Group, uwzględniający wszystkie Twoje oczekiwania

- dodatkowy rabat na całość usług

- idealny dobór i zastosowanie wykorzystanych materiałów

- bezpłatny transport zamówionych materiałów

- uwzględnienie warunków montażu (rodzaj ściany, cel zastosowania)

- fachowe przygotowanie podłoża

- gwarancję przestrzegania wymaganych zasad techniki budowlanej oraz wytycznych koniecznych przy montażu płyt z betonu architektonicznego

- profesjonalne cięcie, wycinanie oraz wywiercanie otworów w razie potrzeby

- gwarancję, iż w razie uszkodzenia naszych produktów przez pracowników w trakcie montażu wymienimy je bezpłatnie na nowe

- uzyskanie pożądanego efektu

- aż 10 lat gwarancji na całość realizacji

 

Oczywiście dla tych, którzy planują inwestycję w przyszłości, lub nie są jeszcze pewni swoich oczekiwań, możemy przygotować sam projekt inwestycji. W tym przypadku zachęcamy do założenia konta na naszej stronie. Za zlecenie nam wykonania samego projektu pobierzemy symboliczną opłatę, jednak gdy w przyszłości dokonasz u nas zakupów materiałów do jego realizacji, opłata ta zostanie zwrócona.